En | Tr | Ar

KURUMSAL

Tad Piliç, 35 yıllık deneyimiyle belirlediği hedefler doğrultusunda beyaz et sektöründe büyük başarıları bulunan, Gaziantep'in ilk ve en büyük entegre beyaz et üreticisidir. Gaziantep'te be-   yaz et tüketiminin yok denecek kadar az olduğu bir dönemde Abdulkadir Bozhüyük tarafından Tad Hayvancılık Üretim ve Pazarlama adıyla kurulan Tad Piliç, 1997 yılında aile şirketi olarak      faaliyetlerine başlamış sonra adını Tad Piliç ve Fenni Yem San. Tic. Ltd. Şti. olarak değiştirmiştir.

Şirketleşmenin ardından firma kalite hedeflerini yakalamak amacıyla kendi yem fabrikasını kurmuş; ardından bu kaliteyi halkımıza en uygun maliyetle sunabilmek maksadıyla kendi etlik üretim tesislerini, damızlık kümeslerini ve kuluçka tesislerini inşa etmiştir. Bu yatırımların hepsini Gaziantep'e yaparak şehrimize kazandırmıştır.

Şirketimizin amacı et ve etli yemeklere düşkünlüğüyle bilinen, damak tadı gelişmiş olan halkımıza et kalitesinden ve lezzetinden taviz vermeden sağlıklı ve de ekonomik olan beyaz eti       sevdirmektir. Tad Piliç olarak temel ilkemiz insan sağlığını her zaman birinci planda tutmaktır. Bu anlayışla sizlere sağlıklı lezzetli ve kaliteli ürünler sunmak en önemli hedeflerimiz ara -    sındadır. Değerli halkımızla bu kaliteyi ve lezzeti paylaşmaktan mutluluk duymaktayız.